Čištění autointeriéru Trutnov a okolí

Kompletní čištění autointeriéru mokrou cestou

Časová náročnost: 5-8 hodin .

Postup:

Odstranění hrubých nečistot suchým vysáváním, hloubkové čištění mokrou cestou - tzv. tepování – sedadel (v případě kožených sedaček - důkladné ruční čištění a následné napuštění speciálními přípravky na kůži, které jí navrací elasticitu, chrání, ale nezanechávají mastnou), hlavových opěrek a opěrek pro ruce, čalounění dveří, koberců a koberečků včetně kufru, tepování stropu , čištění a ošetření plastových a gumových částí, vytření mezidveřích prostor, provonění interiéru.

Technika a kosmetika:

Tepování provádíme profesionálním strojem WAP , IPC   světového výrobce vysokotlaké, čistící a úklidové techniky.Autokosmetiku a ošetřující přípravky od švýcarské firmy RIWAX, italské firmy MA-FRA, americké firmy CYCLO a dalších profesionálů s celosvětovou působností a dlouholetou tradicí, zaručující vysoké kvalitativní standardy používaných přípravků.

Cena:

Malé auto (Fabia, Yaris, Fiesta, Twingo, Corsa, Peugeot 106, 206, A3, Golf, BMW 1, Mercedes A) – 2500,- Kč

Střední auto  (malé combi, Octavia sedan, Passat sedan, A4 sedan, BMW 3, MB C) – 2900,- Kč

Velké auto (střední kombi, Octavia combi, Focus combi, Superb, Mondeo, A6, MB E) – 3500,- Kč

SUV, OFF Road, vícemístná vozidla – (cena dle použitých materiálů a míry znečištění) 4900- Kč

Kompletní čištění autointeriéru suchou cestou

Časová náročnost: 2-4 hodiny

Postup:

Luxování koberců a koberečků včetně kufru, čištění a ošetření plastových a gumových částí, vytření mezidveřích prostor, provonění interiéru.

Technika a kosmetika:

Vysávání  provádíme profesionálním strojem WAP , IPC   světového výrobce vysokotlaké, čistící a úklidové techniky.Autokosmetiku a ošetřující přípravky od švýcarské firmy RIWAX, italské firmy MA-FRA, americké firmy CYCLO a dalších profesionálů s celosvětovou působností a dlouholetou tradicí, zaručující vysoké kvalitativní standardy používaných přípravků.

Cena:

Malé auto (Fabia, Astra, P 206, A3) – 400,- Kč

Střední auto (malá kombi , Octavia, Passat, A4, Laguna) – 500,- Kč

Velké auto (Superb, Mondeo, A6, SUV, OFF Road) – 600,- Kč