Informace o nás

Čištění interiérů se zabýváme od roku 1995.

Profesionální čištění koberců a čalouněného nábytku. Používáme účinné čisticí prostředky, které jsou zdravotně nezávadné, šetrné k životnímu prostředí a vhodné i pro alergiky.

Co vše čistíme?

koberce, sedací soupravy(textil,kůže), rohové lavice, kočárky, žaluzie, židle, křesla, matrace, postele, závěsy.

autointeriéry,

Čištění koberců a běhounů

Vyčistit koberec nebo běhoun tak, aby byl měkký a provoněný, a přitom zůstal nepoškozený, vyžaduje nemalé úsilí. Platí to zejména u koberců silně znečištěných, na kterých jsou staré a zašlapané skvrny.

Není možné použít stejnou metodu k odstranění takových skvrn na všech materiálech. Jinou metodu a prostředek použijete u koberce z umělého vlákna s krátkým vlasem, a jinou u vlněného koberce. Ani použité čističe nemusí být stejné.

Svěřte svůj koberec do rukou odborníků, kteří jej perfektně vyčistí.

Jaké koberce čistíme?

  • Celopodlahové
  • Kusové
  • Z PAD (polyamid) a PA (polypropylen) materiálu
  • Vlněné koberce
  • Koberce s krátkým i dlouhým vlasem

 

Čištění sedaček a čalouněného nábytku provádíme extrakční metodou – mokrým čištěním. Jedná se o hloubkové čištění vodou a čisticími prostředky. Tyto prostředky jsou pod tlakem vody vháněny do čištěné plochy sedačky nebo čalounění a následně jsou z nich vysávány.

Extrakční metoda je vhodná pro:

  • běžné čištění čalouněných sedaček a čalouněného nábytku,
  • čištění skvrn od potu,
  • zbaví vás roztočů a alergenů,
  • čištěním odstraníte ze sedačky nepříjemné pachy.

Po vyčištění bude vaše sedací souprava opět měkká a provoněná.

Jak dlouho trvá vyschnutí?

V průběhu čištění je většina vody z čištěného povrchu odsáta zpět do extraktoru. Doba vysychání závisí na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu a pohybuje se od 2 do 5 hodin.

Speciální služba!

Po dohodě, koberce a jiné skladnější věci odvezeme,vyčístíme a přivezeme.

Štítky

cisteni kobercu, čištení koberců, cisteni kobercu nachod, cisteni kobercu jaromer, cisteni kobercu ceska skalice, cisteni kobercu trutnov, cisteni kobercu dvur kralove nad labem, cisteni kobercu hradec kralove, čištění koberců náchod, čištění koberců jaroměř, čištění koberců česká skalice, čištění koberců trutnov, čištění koberců dvůr králové nad labem, čištění koberců hradec králové, uklid nachod, uklid jaromer, koberce nachod, praní koberců nachod, prani kobercu ceska skalice, prani kobercu jaromer, cisteni aut, cisteni automobylu, jaroměř ,česká skalice, hradec králové, náchod, dvůr králové nad labem,