Půjčování strojů na čištění koberců a interiérů

K dispozici jsou profesionální vodní čistící přístroje WAP 300 TW, které patří mezi špičku v mokrém čištění. Kromě klasických typů koberců je možno s těmito vysavači čistit také koberce bavlněné, sedací soupravy(textil,kůže), rohové lavice, kočárky, žaluzie, židle, křesla, matrace, postele, závěsy a všechny typy čalounění včetně autointeriéru. Při zapůjčení budete proškoleni ohledně efektivního postupu čištění a správného zacházení se strojem.

Součástí zapůjčení stroje je bezplatné poskytnutí tepovacích nástavců. Pokud budete potřebovat další dávky čistícího prostředku, nabízíme jednu dávku za 10,- Kč. Jedná se o nejkvalitnější čisticí prostředek dostupný na trhu. POZOR NA LEVNÉ NÁHRAŽKY – NEMAJÍ HLOUBKOVÝ ČISTICÍ ÚČINEK!

Ceny půjčovného :

1 Den - 700kč

Víkend - 900kč

Vratná kauce 1500kč

Cena zahrnuje :

  • Zaškolení ohledně správného zacházení se strojem a péči o koberec.
  • Informace o nejlepších postupech při čištění a dosažení špičkového výsledku.
  • 5 dávek nejkvalitnějšího čisticího prostředku dostupného na trhu.Vyčistíte tím například byt 1+1.
  • Poskytnutí širokého tepovacího nástavce určeného na koberce, sedací soupravu a úzkého tepovacího nástavce určeného na čalounění všeho druhu.

Kontaktůjte nás zde :

https://www.cistyinterier.eu/kontakt/

Půjčování provádíme po Královehradeckém kraji

štítky

Půjčování čistících strojů Jaroměř, Půjčování čistících strojů Náchod, Půjčování čistících strojů HK, Půjčování čistících strojů Nové Město nad Metují, Půjčování čistících strojů Dvůr Králové nad Labem, Půjčování čistících strojů Česká Skalice, Půjčování čistících strojů Trutnov, Půjčování vysavačů, vysavače na mokré čištění, vysavače na interiér, půjčování vysavačů na koberce, půjčování vysavačů na čištění autointeriérů, pujčování čistících strojů na sedací soupravy, půjčování vodních vysavačů, hradec králové, půjčování průmyslových vysavačů, půjčovna vysavačů, půjčovna strojních vysavačů,